Ballina Lajme nacionale 62 vjeçari gjendet i vdekur në breg të detit

62 vjeçari gjendet i vdekur në breg të detit

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Një 62 vjeçar është gjetur i pajetë në breg të detit në Spille të Kavajës. Sipas informacioneve, viktima A.S. ishte larguar nga shtëpia që prej datës 5 shkurt.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet se ky shtetas është mbytur aksidentalisht.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./oranews

The post 62 vjeçari gjendet i vdekur në breg të detit appeared first on RTV21.

---- ----
-----