Ballina Lajme nacionale 528 shkelje për mosmbajtjen e maskës

528 shkelje për mosmbajtjen e maskës

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni janë regjistruar 528 shkelje për mosmbajtjen e maskës.

----

Nga Ministria e Punëve të Brendshme bëjnë apel deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtjen nga Covid-19, shkruan TV21./21Media

The post 528 shkelje për mosmbajtjen e maskës appeared first on RTV21.

----- ----