Ballina Showbiz 50 vjeçarja Mihrije Braha shfaq trupin si ‘peshk’, kaq bukur po i...

50 vjeçarja Mihrije Braha shfaq trupin si ‘peshk’, kaq bukur po i rri fustani

374
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Se fundmi ajo ka reklamuar një fustan nga dyqani i saj.

Edhe pse 50 vjeçare, Mihrija po shkëlqen në këtë fustan duke u dukur si një vajzë e re. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----