Ballina LifeBizare 4000 euro për seks të pakufizuar në ishullin privat – FOTO

4000 euro për seks të pakufizuar në ishullin privat – FOTO

197
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe pse prej kohësh po punohet për zbulimin e organizatorëve, Festivali 4-ditor i “seksit” ka nxjerrë sërish në shitje biletat për datat 31 tetor deri më 3 nëntor.

Festa e çmendur zhvillohet në një ishull të paidentifikuar, me njerëz të etur për seks që paguajnë rreth 4500 dollarë për biletë.

Megjithatë, policia në Trinidad Tobago zotohet të ndalojë këtë “festival seksi” famëkeq për shkak të rregullave të ishullit në lidhje me prostitucionin dhe përdorimin e drogës.

Problemi i vetëm është se policia ende duhet të gjejë se ku organizohet orgjia.

E ndonëse të gjithë mund të tentojnë të shkojnë në këtë festë, vetëm 50 persona të cilët do të kalojnë në sitën e organizatorëve do të marrin pjesë, kjo për t’u ruajtur nga policia.

E 50 fatlumët do të kalojnë 4 net të shthurura në praninë e 100 femrave.

---- ---- ----
-----