Ballina Lajme nacionale 30 vjeçari qëllohet me plumb në kokë në qendër të Tiranës, dalin...

30 vjeçari qëllohet me plumb në kokë në qendër të Tiranës, dalin detajet e para

21
SHPËRNDAJE

Një person është qëlluar sot në qendër të Tiranës.

Policia e Tiranes ne informacionin paraprak thekson se ngjarja ka ndodhur rreth ores 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”.

“Dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion”- njofton policia.

I plagosuri eshte transportuar ne spital, nderkohe qe policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

Sot rreth orës 11:30 në rrugën “Myslym Shyri”, dyshohet të jetë qëlluar me armë zjarri një shtetas, ende i paidentifikuar, rreth 30 vjeç, pranë një objekti në rikonstruksion.

Shtetasit i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë të specializuar.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

-----