Ballina LifeBizare 30 vite nga “Pretty Woman”, por për Julia Roberts duket se koha...

30 vite nga “Pretty Woman”, por për Julia Roberts duket se koha ka ndaluar (FOTO)

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Filmi që e bëri mjaft të njohur në “Hollywood”, “Pretty Woman” do të bëjë në mars të vitit tjetër plot 30 vite. Por protagonistja kryesore, Julia Roberts, duket se është po e njëjta grua sharmante si dikur.

Duket sikur koha ka ndaluar për aktoren e famshme dhe fotografitë e reja ku promovon një markë të njohur italiane, ia vunë vulën.

Në fotot, 51-vjeçarja shfaqet e veshur me fustan xhaketë në rozë, me geta rrjetë dhe gjysmëçizme.

---- ----
----
-----
-----