Ballina LifeBizare 30 tatuazhe mbresëlënëse, që padyshim janë kryevepra (FOTO)

30 tatuazhe mbresëlënëse, që padyshim janë kryevepra (FOTO)

140
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tatuazhet janë një temë, ku si mbështetësit, por edhe kundërshtarët janë të shumtë. Por va

Sidoqoftë, pavarësisht nëse i doni apo i jo tatuazhet, është një gjë që askush nuk mund ta mohojë: disa vizatime janë kryevepra fantastike që e kthejnë trupin e njeriut të gjallë, në një vepër arti.

Për të gjithë ju të dashuruarit e artit trupor dhe tatuazheve, Bored Panda ka përpiluar këtë listë të mrekullueshme në kurriz, ku në një pjesë prej tyre duket sikur ka jetë brenda atij vizatimi.

©Copyright Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----