Ballina Showbiz “3 vjet pa ty”, Rudina Dembacaj kujton personin e dashur (FOTO)

“3 vjet pa ty”, Rudina Dembacaj kujton personin e dashur (FOTO)

12
SHPËRNDAJE

Moderatorja Rudina Dembacaj ka kujtuar djalin e xhaxhait, i cili ka ndërruar jetë tre vite më parë. Në një fotografi në Instagram, shkroi: “3 vjet pa ty! Je cdo ditë në zemër e në mendje. Mall”.

Nuk dihet se cfarë i shkaktoi humbjen e parakohshme, por edhe më parë, Dembacaj nuk i ka kursyer fjalët e ndjera ndaj tij.

“Me shpirtin e copëtuar, lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj. Pusho në paqe dritë. Të dua shumë”, – shkroi Rudina kur njoftoi lajmin e hidhur.

Para pak kohësh, moderatorja e aktorja humbi edhe babain e saj.

FOTO:

The post “3 vjet pa ty”, Rudina Dembacaj kujton personin e dashur (FOTO) appeared first on Lajme.al.

----- ----- ----- -----