Ballina Lajme 22 banorë të fshatit Topanicë dhe 12 punëtor të QKMF-së dalin Negativ...

22 banorë të fshatit Topanicë dhe 12 punëtor të QKMF-së dalin Negativ me Covid 19

314
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

22 banorë të fshatit Topanicë dhe 12 punëtor të QKMF-së dalin Negativ me Covid 19

Kryetari i Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati përmes rrjeteve sociale ka shkruar se “Po vazhdojnë lajmet e mira 🙏🏻”

----

Mbrëmë pas daljes së rezultateve për dy zyrtarë policor të cilët rezultuan të jenë negativ, në orën 01:30 kanë dalë rezultatet edhe për personat e tjerë të cilët u testuan.

12 punëtorë shëndetësor nga QKMF në Kamenicë si dhe 22 banorë të fshatit Topanicë të cilët u testuan, fatmirësisht rezultuan negativ për virusin SARS-CoV-2

Ky është edhe një lajm i mirë për të gjithë ne, mirëpo kjo nuk do të thotë se tani ne mund të jemi më të relaksuar, kujdesi duhet të vazhdoj njëjtë duke qëndruar në shtëpi pasi që kjo sëmundje është e panjohur dhe mund të prek secilin.

Ruaje familjen tënde dhe të tjerët.

#RriNshpi

----- ----