Ballina LifeBizare 21 foto të rralla të të famshmëve që do të donim t’i...

21 foto të rralla të të famshmëve që do të donim t’i kishim parë më herët (FOTO)

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Arnold Schwarzenegger duke ecur vetëm me të mbathura në mes të Mynihut për të promovuar palestrën e tij në vitin 1969.

Në ditët e sotme, me revistat, TV dhe internetin të famshmit i shohim çdo ditë teksa janë në shtëpi, rrugë apo nëpër punët e tyre. Dikur ishte më e vështirë të kapje VIP-at në momente intime.

Disa foto të rralla ku duket Audrey Hepburn në audicionet e saj të para, Arnold Schwarzenegger teksa ecën vetëm me të mbathura në rrugë apo Salvador Dali janë vetëm disa nga këto imazhe mbresëlënëse.

---- ----
----
-----
-----