Ballina Lajme Bota/Rajoni 205 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, 6 viktima

205 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, 6 viktima

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkup – Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 205 raste të reja të të infektuarve me Kovid 19. Ndërkohë që numri i të shëruarve është më i lartë se i të infektuarve dhe shënon 336. Sipas raportit gjatë 24 orëve të fundit kanë nderuar jetë edhe 6 pacientë të prekur nga Kovid-19

The post 205 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, 6 viktima appeared first on ShqipMedia.

---- ----
-----