Ballina Sport 200 mijë euro në muaj, sportistja ruse kërkohet për eskortë luksi (FOTO)

200 mijë euro në muaj, sportistja ruse kërkohet për eskortë luksi (FOTO)

117
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Daria Klishina, atletja e mirënjohur ruse, e cila fitoi medaljen e argjendtë në Botërorin e Atletikës në kërcim së gjati në vitin 2017, ka zbuluar një prapaskenë vërtetë shumë interesante të jetës së saj.

“Më kanë ofruar të bëj eskortën e luksit, propozimi më ka ardhur në Instagram rreth 6 muaj më parë, nga një person i panjohur që më ka ofruar një shumë të lartë, plot 200 mijë euro në muaj”, theksoi Daria Klishina, e cila njihet një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi.

---- ---- ----
-----