Ballina Lajme nacionale 20-shi i VV-së prurja më e fuqishme, Mefail Bajqinovci

20-shi i VV-së prurja më e fuqishme, Mefail Bajqinovci

60
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Numri 20 i është dhënë Mefail Bajqinovcit.

Ish-moderatori i njohur, tani anëtar i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Mefail Bajqinovci është futur në listën për deputet nga partia e Albin Kurtit.

Bajqinovci, zë i fuqishëm në opinioni publik, ka marrë numrin njëzet (20).

Ai pritet të marrë përkrahje të madhe nga qytetarët e Republikës.

Bajqinovci njihet si një zë i fuqishëm dhe kritik për ngjarjet në vend.

---- ----
----
----- ----
-----