Ballina Lajme Bota/Rajoni 180 burra/ Gruaja me kancer, lë bashkëshortin për një s*ks më të...

180 burra/ Gruaja me kancer, lë bashkëshortin për një s*ks më të mirë para vdekjes (FOTO)

341
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një grua e diagnostikuar me kancer të pashërueshëm të gjirit, la bashkëshortin që të mund të kishte një seks më të mirë përpara se të vdiste. Molly, mbiemri i së cilës nuk bëhet i ditur, u diagnostikua dhe filloi terapitë kundër kancerit në vitin 2011.

Por kur mësoi disa kohë më pas që kanceri i saj avancoi në një shkallë të pashërueshme, ajo vendosi të ndahet nga burri i saj dhe të eksperimentojë në aventura seksuale. Të gjithë historitë e saj të tradhtisë, gruaja e regjistroi me një kamera me ndihmën e shoqes më të mirë, Nikki.

“Seksi më bën të ndihem e gjallë”, tha Molly.

Sakaq, gruaja u shpreh se arriti të ketë deri në 180 kontakte meshkujsh në aparatin e saj celular si edhe përfundoi duke dërguar foto nudo në aplikacione takimesh online.

---- ----
----
----- ----
-----