Ballina Lajme nacionale 18 vjeҫari nga Skenderaj rrëbeu autobusin që të nisej për shtëpi, vjen...

18 vjeҫari nga Skenderaj rrëbeu autobusin që të nisej për shtëpi, vjen rrëfimi i nënës së tij

233
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një i ri nga Skenderaj ka bërë një veprim të ҫuditshëm.

Mësimin e kishte përfunduar dhe po e priste autobusin për t’u nisur për shtëpi.

Por, 18-vjeçarit G. Ahmeti nga Rrezalla e Skenderajt nuk iu prit dhe hipi në një tjetër autobus.

Ai e ndezi mjetin e kompanisë “Bajriqi” dhe e nisi, meqë shoferi nuk ishte në të.
Nga stacioni i qytetit doli në rrugën kryesore ku edhe e goditi një veturë.

Nëna e djalit që e nisi autobusin në Skenderaj ka treguar se si ia ka rrëfyer asaj 18-vjecari nisjen e autobusit.

---- ----
----
-----
-----