Ballina LifeBizare 17-vjeçarja tmerrohet kur sheh ekon e fëmijës: Po rris djallin brenda vetes

17-vjeçarja tmerrohet kur sheh ekon e fëmijës: Po rris djallin brenda vetes

276
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një 17-vjeçare, nënë e ardhshme, ka mbetur e tmerruar gjatë vizitës në spital ku ka kryer edhe ekon për të parë foshnjën që ka në bark.

E teksa në javën e 24-të të shtatëzanisë ajo ka kryer vizitën rutinë, ka mësuar edhe gjininë e foshnjës.

Por ajo është shokuar për disa momente ku ka parë imazhin e “fytyrës” së vajzës së saj që dukje sikur e shikonte me sy të hapur.

Pas një momenti paqartësie, mjekët i kanë shpjeguar se nuk ka asgjë të mbinatyrshme dhe se “fytyra e djallit” që shfaqet në eko është një tregues se ajo po rrit një foshnje të shëndetshme.

---- ----
----
----- ----
-----