Ballina Lajme nacionale 16 vjeçarja nga Kosova mban fjalim Parlamentin Europian

16 vjeçarja nga Kosova mban fjalim Parlamentin Europian

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kosovarja 16 vjeçare mban fjalim në Parlamentin Europian.

Një vajzë 16 vjeçare ditë më parë ka mabjtur fjalim në Parlamentin Europian.

Në kronikën Qëndresa Bellagoshit vetë Rea Sylejmani flet për këtë eksperiencë dhe qëllimin e misionit të saj, njofton Klan Kosova.

---- ----
----
-----
-----