Ballina LifeBizare 16 rastet kur blerjet online kanë rezultuar një katastrofë e vërtetë (FOTOT)

16 rastet kur blerjet online kanë rezultuar një katastrofë e vërtetë (FOTOT)

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë të shumtë ata që preferojnë blerjet në internet për lehtësinë e saj dhe faktorin pa stres.

Të tjerët preferojnë blerjet brenda dyqanit për sigurinë e saj dhe garantimin e cilësisë.

Dhe ekziston një grup i veçantë i njerëzve që e dinë nga përvoja personale se blerja në internet mund të jetë qesharake.

---- ----
----
-----
-----