Ballina Lajme Bota/Rajoni 15 ushtritë që kanë femrat më të bukura në botë (FOTO)

15 ushtritë që kanë femrat më të bukura në botë (FOTO)

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gratë kanë qenë pjesë e ushtrive gjatë shumë shekujve, në shumë kultura dhe kombe. Ato kanë luajtur shumë role në ushtri, që nga gratë e lashta luftëtare, Amazonat, deri tek gratë që angazhohen rregullisht edhe në konflikte.

----

Po cilat janë ushtritë, që kanë në përbërje të tyre femrat më të bukura. Ndiqni klasifikimin në fotogalerinë e mëposhtme.

 

----- ----