Ballina Lajme nacionale 15 persona janë identifikuar për mos respektim të orës policore

15 persona janë identifikuar për mos respektim të orës policore

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), ka njoftuar për shkeljet e masës së kufizimit të lëvizjes – orës policore në vendin tonë.

Prej orës 22:00 deri në ora 05:00 sa ka zgjatur dhe ora policore janë evidentuar 15 shkelje të orës policore.

Andaj nga MPB-ja, ftojnë qytetarët të respektojnë masat e miratuara nga Qeveria për mbrojtje nga virusi korona dhe të mos i shkelin masat restriktive.

The post 15 persona janë identifikuar për mos respektim të orës policore appeared first on KOHA.

---- ----
-----