Ballina Lajme Bota/Rajoni 15 milionë $ rezidencë, mediat nxjerrin zbuluar Princ Harry-n dhe Meghan Markle...

15 milionë $ rezidencë, mediat nxjerrin zbuluar Princ Harry-n dhe Meghan Markle (FOTO)

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Princi Harry dhe Meghan Markle thuhet se kanë blerë rezidencë me vlerë 15 milionë dollarë në Malibu.

----

Çifti mbretëror u zhvendosën në Kaliforni nga Vancouveri në fund të muajit të kaluar dhe u tha se ishin të interesuar për shtëpinë me pesë dhoma gjumi.

Në një postim të fshirë tani në Instagram, agjenti lokal i pasurive në LA Andrea Pilot javën e kaluar postoi duke shkruar: “Lajme të mëdha, Prince Harry dhe Meghan blejnë shtëpinë e Mel Gibson”.

Firma që shiti pronën nuk ka konfirmuar lajmet për një blerje mbretërore, por një burim I tha  “The Sun” tha se prona, në një nga lagjet më të lezetshme të Los Angelesit, ishte shitur.

Sidoqoftë, një burim i afërt me çiftin pretendon që raportet janë ‘kategorikisht të pavërteta’ dhe se çifti nuk e ka blerë pronën.

----- ----