Ballina Lajme Bota/Rajoni 15 femrat që kanë “çmendur” Donald Trump (FOTO)

15 femrat që kanë “çmendur” Donald Trump (FOTO)

121
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Donald Trump është një prej presidentëve më të komentuar në SHBA dhe jo vetëm. Shefi i Shtëpisë së Bardhë njihet për karakterin e çuditshëm dhe shpesh herë është etiketuar edhe si arrogant. Por, si një miliarder ai ka qenë gjithmonë i lakmuar nga femrat.

Veç kësaj, Trump është akuzuar publikisht nga së paku 10 femra për sjellje të pahijshme. Ai i ka hedhur poshtë këto pretendime, duke i e cilësuar thjesht si gënjeshtra.

Fotot e mëposhtme tregojnë lidhjen e ngushtë dhe marrëdhëniet e ngrohta që Trump ka pasur me femrat.

---- ----
----
-----
-----