Ballina LifeBizare 14 transformime befasuese, ja çfarë bën “magjistari i gërshërëve” (Fotot)

14 transformime befasuese, ja çfarë bën “magjistari i gërshërëve” (Fotot)

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Yevheny Zhuk, stilisti i quajtur ndryshe “magjistari i gërshërëve” ka ndarë me ndjekësat e tij këto transformime magjike të këtyre femrave, me vetëm një prerje!

34-vjeçari nga Rusia ndan foto para dhe pas transformimeve, punon me magjinë e tij në flokët e grave, duke u dhënë atyre një stilim flokësh që i ndryshon totalisht.

---- ----
----
----- ----
-----