Ballina LifeBizare 14 foto intime të të famshëmve që i merituan plotësisht mijëra ‘like-t’...

14 foto intime të të famshëmve që i merituan plotësisht mijëra ‘like-t’ e marra (FOTO)

2
SHPËRNDAJE

Këtë vit, shumë ngjarje janë shënuar në jetën e disa të famshmëve. Disa prej tyre kanë gjetur një dashuri të re, disa janë bërë prindër për herë të parë, disa kanë arritur trupin perfekt ose sukses në diçka. Dhe nëse disa prej të famshmëve preferojnë të mos flasin për jetën e tyre private, disa të tjerë, fatmirësisht për fansat e tyre, e ndajnë lumturinë.

Duke bërë një xhiro në Instagramin e njerëzve të famshëm, kemi zgjedhur këto foto interesante të muajve të fundit. Edhe pse nuk e njohim personalisht Britney Spears apo Anna Kournikova, jemi shumë të lumtur për to.