Ballina Showbiz 13 vite të martuar, Beyonce dhe Jay-Z tregojnë si e festuan përvjetorin...

13 vite të martuar, Beyonce dhe Jay-Z tregojnë si e festuan përvjetorin në Las Vegas

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Beyonce dhe Jay-Z janë një ndër çiftet me lidhjen më të gjatë të dashurisë në showbizin ndërkombëtar. Ata janë së bashku që prej vitit 2000 dhe pavarësisht problemeve që kanë pasur herë pas here, vazhdojnë të jenë së bashku.

Së fundmi, ata kanë festuar 13 vjetorin e martesës së tyre. Këngëtarët kanë udhëtuar për në Las Vegas për të darkuar dhe ka që Beyonce që ka shpërndarë disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke marrë shumë komente nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Kujtojmë se Beyonce dhe Jay-Z janë shpallur nga revista “Forbes” si çifti i famshëm më i pasur në botë./abcnews.al

 

The post 13 vite të martuar, Beyonce dhe Jay-Z tregojnë si e festuan përvjetorin në Las Vegas appeared first on Abc News.

---- ----
-----