Ballina Showbiz 13 vite më parë, nuk do ta besoni si dukej ‘Pajtesa’ në...

13 vite më parë, nuk do ta besoni si dukej ‘Pajtesa’ në atë kohë

127
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, shkruan ORAinfo.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Pajtesa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga viti 2016, ku po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----