Ballina Showbiz ‘100 mijë euro një natë’/ Juristja shqiptare trondit rrjetin, nxjerr fotot përvëluese...

‘100 mijë euro një natë’/ Juristja shqiptare trondit rrjetin, nxjerr fotot përvëluese nga hoteli

290
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

e njohur në kryqytet si ‘juristja seksi’ ka publikuar disa foto të reja në rrjetin e saj social në Instagram.

E shtrirë mbi shtrat dhe e veshur me të brendshme të zeza, Redona ka pozuar nga një dhomë hoteli duke shkruar krahas tyre se kishte disa mendime të “egra”.

“Juristja seksi” ka bërë bujë me deklaratën e saj në emisionin “Pop Culture”, ku edhe tregoi se i kishin kërkuar favore intime në këmbim të parave. Sipas saj shifra që i kishin ofruar varionte deri në 100 mijë euro.

---- ----
----
----- ----
-----