Ballina LifeBizare 10 vende që nuk duhen lënë pa vizituar në stinën e vjeshtës...

10 vende që nuk duhen lënë pa vizituar në stinën e vjeshtës (FOTO)

117
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjeshta erdhi, dhe kur gjethet nisin bien, gjithçka bëhen më e bukur. Për të shijuar bukuritë e vjeshtës, mos ngurroni të shihni këto foto që tregojnë disa nga destinacionet më të bukura që nuk duhet t’i lini pa vizituar.

  1. Parku Adirondack, New York
  2. Maryland Panhandle, SHBA
  3. Mohaëk Trail, Massachusetts
  4. Kodrina piktoreske, Karolina e Jugut
  5. Midland Trail, Virxhinia Perëndimore
  6. Mali i gjelbër, Kanada
  7. Mrekullia e malit të bardhë, Angli
  8. Bregdeti i artë, Miçigan
  9. Gadishulli olimpik, Washington
  10. Rrethi magjepsës, Meksiko.
---- ----
----
----- ----
-----