Ballina LifeBizare 10 selfiet më të famshëm të vitit 2019 (FOTOT)

10 selfiet më të famshëm të vitit 2019 (FOTOT)

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ne jemi mësuar me të famshmit që duken joshës në TV dhe kopertinat e bukura të revistave. Por është viti 2019 dhe shumica e tyre kanë media sociale tani që do të thotë se ata marrin dhe postojnë selfie ashtu si njerëzit e thjeshtë.

Dhe le të jemi të sinqertë disa nga ato selfie na bëjnë të pyesim veten se si mund të jenë aq superiorë ndaj nesh dhe të duken kaq të pabesueshëm gjatë gjithë kohës, dhe disa nga selfiet që ata postojnë vetëm na vërtetojnë se janë po aq njerëz sa ne dhe pse nuk kane vendosur gjithmonë grim dhe që ato në fakt kanë pore. Pra, le të hedhim një vështrim në disa nga selfiet më të mira të personave të famshëm të vitit 2019.

---- ----
-----