Ballina Lajme nacionale 10 milionë euro për komunat më të prekura nga Covid- 19

10 milionë euro për komunat më të prekura nga Covid- 19

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shtyhet zbatimi i grantit të performancës pas vërejtjeve nga disa komuna.-Kthimi i kushtëzimeve për dokumente, i dëmshëm për qytetarët në pandemi

Ministria e Pushtetit Lokal dha 10 milionë euro për rimëkëmbjen e komunave nga pandemia Covid 19. Kjo ministri kundërshton kthimin e kushtëzimeve për dokumente në Prishtinë dhe disa komuna tjera. Me zëvendësministren e Pushtetit Lokal, Magbule Shkodrën bisedoi kolegu Bahtir Cakolli./21Media

The post 10 milionë euro për komunat më të prekura nga Covid- 19 appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----