Ballina Lajme Bota/Rajoni 10 ditë pas aksidentit tragjik, familja merr trupin e Kobe Bryant dhe...

10 ditë pas aksidentit tragjik, familja merr trupin e Kobe Bryant dhe vajzës

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Trupi i Kobe Bryant dhe vajzës së tij, Gianna i është dorëzuar familjes, 10 ditë pas aksidentit tragjik me helikopter.

Kobe, vajza e tij dhe 7 persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksident ajror në Calabasas, Kaliforni më 26 janar.

Mediat e huaja raportojnë se trupat janë të copëtuar. Nuk dihen ende detaje për funeralin e tyre, nëse do të jetë një ceremoni private apo publike.

Njerëz të shumtë kanë shprehur dhimbjen pas vdekjes tragjike të legjendës, duke mbuhsur me lule dhe postera rrugët e vendit.

---- ----
----
----- ----
-----