Ballina Lajme nacionale ​Përplasen tri automjete, pesë të lënduar në Harilaq

​Përplasen tri automjete, pesë të lënduar në Harilaq

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Pesë persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e një aksidenti të trafikut sot në Harilaq, në rrugën e Aeroportit të Prishtinës.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka konfirmuar se aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:30 dhe se aty ishin të përfshirë tri vetura.

“Pesë persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore dhe kanë shkuar në Emergjencë në QKUK për trajtim mjekësor”, tha ai, duke shtuar se policia është duke u marrë me rastin.

The post ​Përplasen tri automjete, pesë të lënduar në Harilaq appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----