Ballina Lajme nacionale ​Parashikimi i motit për sot

​Parashikimi i motit për sot

14
SHPËRNDAJE

 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), njofton se gjatë ditës së sotme do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare./21Media

The post ​Parashikimi i motit për sot appeared first on RTV21.

-----