Ballina Lajme nacionale ​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se  2 ditët në vazhdim do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton gjithashtu se do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriperëndimit. /21Media 

The post ​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----