Ballina Lajme nacionale ​Osmani takon komisionerin Oliver Varhelyi

​Osmani takon komisionerin Oliver Varhelyi

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim Komisionerin për Zgjerimin dhe Politikën e Fqinjësisë, Oliver Varhelyi.

Mediat janë lejuar të marrin vetëm pamje, ndërsa komisioneri Oliver Varhelyi do t’i adresohet deputetëve të Kuvendit të Republikës së Kosovës.

The post ​Osmani takon komisionerin Oliver Varhelyi appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----