Ballina Lajme nacionale ​Kuvendi zgjedh dy anëtarët e Bordit për Ankesa të Mediave

​Kuvendi zgjedh dy anëtarët e Bordit për Ankesa të Mediave

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë zgjedhur Ylber Fetahaj dhe Avdyl Hyseni anëtarë të Bordit për Ankesa të Mediave.

Pas votimit të kësaj pike, në mungesë të kuorumit grupet parlamentare u dakorduan që seanca plenare me pikat e mbetura të vazhdojë të hënën në orën 10:00.

The post ​Kuvendi zgjedh dy anëtarët e Bordit për Ankesa të Mediave appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----