Ballina Lajme nacionale ​Arrestohet pasi shpërndau video pornografike

​Arrestohet pasi shpërndau video pornografike

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Një person është arrestuar, pasi që i njëjti kishte shpërndarë video me përmbajtje pornografike.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur dje në Suharekë dhe rasti po hetohet si “keqpërdorim i fëmijëve në pornografi”.

Me vendim të prokurorit telefoni mobil është sekuestruar, ndërsa i dyshuari është liruar.

Rasti ka kaluar në procedurë të rregullt./21Media

The post ​Arrestohet pasi shpërndau video pornografike appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----