Ballina Showbiz Ҫfarë ndodhi me të? Leonora Jakupi në zi

Ҫfarë ndodhi me të? Leonora Jakupi në zi

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Por, në pëditshmëri padyshim se ka një stil më të thjeshtë se ç’jemi mësuar ta shohim në skenë.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, Leonora është shfaqur e veshur e tëra në të zeza dhe po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----