Ballina Showbiz Ҫfarë ka ndodhur me ‘Xhbanën’, kaq shumë është dobësuar ajo

Ҫfarë ka ndodhur me ‘Xhbanën’, kaq shumë është dobësuar ajo

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është dobësuar shumë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----