Ballina Showbiz Ҫfarë ka ndodhur me të? Kaq shumë është dobësuar Learta

Ҫfarë ka ndodhur me të? Kaq shumë është dobësuar Learta

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar, Learta po duket se është dobësuar shumë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----