Zyrtare: Shaqiri lojtar i Interit, vlera 15 milion euro

0

Zyrtare: Shaqiri lojtar i Interit

Interi ka konfirmuar përmes televizionit zyrtare se ka arritur marrëveshje me Bayern Munichun për transferimin e Xherdan Shaqirit.

Klubi italian po ashtu ka postuar një deklaratë në rrjetet sociale ku konfirmon marrëveshjen e arritur, transmeton Telegrafi.

“Interi dhe Bayerni kanë arritur marrëveshje për transferimin e Xherrdan Shaqirit. Mbetet vetëm nënshkrimi i marrëveshjes”, thuhet në deklaratë

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »