Zyrtare: Reali pa gjashtë yje ndaj Granadas

0

Zinedine Zidane ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Granadas, e cila luhet nga ora 20:45.

Në këtë takim Real Madrid do të jetë pa katër yje. Fjala është për Cristiano Ronaldon,  Keylor Navas, Gareth Bale, Pepe, Dani Carvajal dhe Raphaël Varane, shkruan AS, përcjell Express.

Të ftuarit

Portierë: Kiko Casilla dhe Rubén Yanez.

Mbrojtësit: Ramos, Nacho, Marcelo, Coentrao dhe Danilo.

Mesfushorët: Kroos, James, Casemiro, Kovačić, Modric, Asensio dhe Isco.

Sulmuesit: Benzema, Lucas Vazquez, Mariano dhe Morata.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »