Zyrtare: Përforcohet Roma

0

Roma ka arritur marrëveshje me skuadrën e Genoas, për të rikthyer në stadiumin Olimpiko, mesfushorin Andrea Bertolacci.

foto

Bertolacci ka qenë në bashkëpronësi mes Romës dhe Genoa, dhe tani të dy skuadrat, kanë gjetur akordin që 24 vjeçari, të bëhet tërësisht i Giallorosëve, për 8.5 milionë euro.

Mesfushori 24 vjeçar, është lojtar i akademisë së Romës, ndërsa pos Genoas, ka luajtur edhe tek Lecce./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »