Zyrtare: Përforcimi i parë i Milanit arrin për teste mjekësore (Foto)

0

Andrea Bertolacci ka arritur në Milano për testet mjekësore.

milan_41522

Mesfushori italian, Andrea Bertolacci ka arritur në Milano ku pritet t’i kryej testet dhe të nënshkruaj kontratën me Milanin.

Ai me të mbërritur në Milan u shpreh shumë i lumtur dhe insistoi se Milani ishte synimi i tij dhe zgjedhja e parë.

“Kjo është aho që gjithmonë kam dashur dhe mezi po pres të filloj. Gjithmonë i kam thënë Gallianit se dua të vij këtu, Milani ishte qëllimi im. Dëshira ime ishte e rëndësishme, Milani ishte zgjedhja ime e parë”, ishin fjalët e para të Berolaccit.

Mesfushori italian është transferuar nga skuadra e Romës për 20 milionë euro. /Express

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »