Zyrtare: Mbyllet pika e kalimit kufitarë mes Serbis dhe Maqedonis në Preshevë!

0

 Për shkak të përleshjeve të sotshme në Kumanovë në mes policisë maqedonase dhe grupeve të armatosura para pak çaste është ndalur kalimi i veturave në autostradën në drejtim të Serbisë.

foto

Kjo autostradë e lidh Maqedoninë me Serbin por edhe një pjesë të Serbisë me Bullgarin dhe Greqin. Automobilat kthehen dhe ju sinjalizohet të zgjedhin rrugë tjetër për kalim./alkoill

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com