ZYRTARE: Bayern Munich arrin marrëveshje me ‘plakun’
15:29 | 17 Maj 2018
Arjen Robben ka arritur marrëveshje me Bayern Munichun për vazhdimin e kontratës.

Anësori holandez ishte në dilemë për të ardhmen e tij, mirëpo sot sqaroi gjithçka.

Bayern Munich dhe Arjen Robben kanë arritur marrëveshje për kontratën e re, kështu duke e vazhduar atë edhe për një vit, përcjell ORAinfo.

Klubi gjerman bëri të ditur zyrtarisht në faqen e tyre zyrtare në Twitter, se ka arritur marrëveshje me anësorin holandez./ORAinfo/

Atalanta Kërçyku
S