“Zonja e Vjetër” tregon dhëmbët, mposht Milanin në San Siro (Video)

0

Juventus ka fituar superderbin e kësaj xhiro së 11-të në Serie A ndaj Milan-it në San Siro.

Skuadra e Allegrit fitoi me rezultat 0-2, falët dy golave të argjentinasit Gonalo Higuain.

Goli i parë erdhi në minutën e 23-të, ndërsa goli i dytë dhe i fundit u shënua në minutën e 63-të.
Goli i parë:


Goli i dytë:

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »