Zhduket një vajzë e mitur në Gjilan

0

Në rrugën “Metush Krasniqi” në Gjilan, më datë 21 të këtij muaji, një nënë ka rrëfyer për zhdukjen e vajzës së saj.

Në raportin policor thuhet se vajza është e mitur.

Nëna nga Gjilani, thotë se vajza është larguar nga shtëpia gjatë pasdites së datës 21.07.2017, dhe se nuk dihet më për vendndodhjen e saj.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »