Zhduket një femër në Pejë

0

Zhduket një femër në Pejë

Dje një femër ka njoftuar në polici se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur në Pejë. Identiteti i femrës së zhdukur nuk është bërë publik. Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e të zhdukurës dhe nuk raportohet për të dyshuar

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »