Zhduket një djalë në Koretin të Kamenicës

0
Foto: Ilustrim

Foto: Ilustrim

Policia ka njoftuar se pardje në fshatin Koretin të Kamenicës është zhdukur një person i gjinisë mashkullore, rastin për polici e ka bërë të ditur motra e tij shkruan gazetaexpres

Një femër Kosovare e nacionalitetit Shqiptare ka njoftuar se vëllai i saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin”- thuhet në raportin e Policisë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »